Start

Najnowsze wpisy:

 1. Naprawa pralek, zmywarek, kuchni Kraków i okolice tel. 505-295-825 lub 790-724-824
  Naprawa pralek, zmywarek, kuchni Kraków i okolice tel. 505-295-825 lub 790-724-824

  Pogwarancyjna naprawa pralek, zmywarek także kuchenek, piekarników, płyty ceramicznych i innych sprzetów AGD w Krakowie i okolicach takich marek jak: AEG, Amica , Ardo , Ariston , Bauknecht , Beko , Bosch , Brandt , Candy , Daewoo , Ebd , Electrolux , Fagor , Gorenje , Hoover , Hot-point , Iberna , Ignis , Indesit , Laden LG , Mastercook , Mora , Miele , Philips , Polar , Privileg , Samsung , Siemens , Smeg , Thomson , Whirlpool , Wrozamet , Zanker , Zanussi , Zerowatt , dostępna od pon. do pt. 08.00 - 18.00 i w sobotę od 08.00 do 12.00. Zapraszamy. Jesteśmy jednostką świadczącą pogwarancyjne usługi naprawy , konserwacji i instalacji pralek, zmywarek, kuchenek, piekarników, płyt ceramicznych , a także urządzeń gastronomicznych . Eliminujemy wszelakiego rodzaju awarie. Zarówno te proste jak np. przytkania lub problemy z drożnością, jak i trudniejsze jak naprawa programatora czy wymiana łożysk. Pogwarancyjna naprawa pralek, zmywarek także kuchni i innych sprzętów AGD takich marek jak: AEG, Amica , Ardo , Ariston , Bauknecht , Beko , Bosch , Brandt , Candy , Daewoo , Ebd , Electrolux , Fagor , Gorenje , Hoover , Hot-point , Iberna , Ignis , Indesit , Laden LG , Mastercook , Mora , Miele , Philips , Polar , Privileg , Samsung , Siemens , Smeg , Thomson , Whirlpool , Wrozamet , Zanker , Zanussi , Zerowatt . Funkcjonujemy jako grupa młodych fachowców, dla których profesja to nie tylko fach, ale także i pasja. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie także zrealizowane szkolenia kierunkowe pozwalające na odpowiedzialne i profesjonalnerealizowanie usług napraw sprzętu AGD. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technikami w dziedzinie AGD, co pozwala na sprawne naprawy dzisiejszych urządzeń. Nasze usługi naprawy pralek, zmywarek oraz kuchni także urządzeń gastronomicznych świadczymy na terenie Krakowa oraz Zielonek, Michałowic, Nowej Huty, Kocmyrzowa, Wieliczki, Skawiny, Zabierzowa . Na wszystkie przeprowadzone przez nas usługi udzielamy 2 - tygodniowej gwarancji rozruchowej. Na wymianę łożysk udzielamy 2 - miesięcznej gwarancji rozruchowej.

 2. Zamek Ogrodzieniec
  Zamek Ogrodzieniec

  Profesjonalne usługi turystyczne dają nam gwarancję tego, że przewodnik prawidłowo wykona oprowadzenie będzie dawało turyście praktyczną oraz merytoryczną wiedzę, którą będzie w stanie zapamiętać w trakcie swojego dnia zwiedzania. Zamek Ogrodzieniec i usługi przewodnicze świadczone przez ekspertów dają duże zadowolenie, z którego z pewnością warto skorzystać. Nasza oferta będzie skierowana dla grup turystów oraz jednostek , którzy będą świetnie poinformowani o historii. Przewodnik Podzamcze zna swe codzienne obowiązki. Już dziś zarezerwuj nasze usługi w Ogrodzieniec Zamek.

 3. Masaże orientalne Lublin
  Masaże orientalne Lublin

  Masaż Lublin w tak ciężkich czasach jak dziś są czasem zbawienne. Ciągły stres w szkole przyczynia się do częstych chorób i ciągłego zmęczenia, dlatego takim zbawieniem jest masaże orientalne Lublin. masaże orientalne Lublin to specjalny masaż robiony przez odpowiednio przeszkolone masażystki, dlatego nie każdy może wykonać taki masaż tajski Lublin i musi odbyć odpowiednie kursy. Taki masaż Lublin może okazać się zbawiennym przy schorzeniach kręgosłupa, przy osłabieniu układu immunologicznego, depresji, wyrównuje poziom hormonów oraz skutecznie oczyszcza organizm z toksyn. Podczas takiego masażu tajskiego wyuczona masażystka bardzo intensywnie pracuje całym ciałem używając dłoni, kciuków, łokci i przedramion, a także stóp i kolan. Klient masowany leży na specyficznym stole o odpowiedniej giętkości. Człowiek masowany ubrany jest w specjalne luźne ubrania aby nie krępowały ruchów. Siła wykonywanego masażu jest dostosowana do wieku i możliwości pacjenta. Szczególnie te masaże polecane są po całym dniu pracy siedzącej lub fizycznej, aby zrelaksować się i odpocząć na kolejny dzień pracy. Warto skorzystać z oferty masaży tajskich bo w nich tkwi szczegół relaksu.

 4. Http://www.uczelniewroclaw.uczelnie.pl/
  Http://www.uczelniewroclaw.uczelnie.pl/

  Twój doskonały kierunek jest na wrocławskiej uczelni wyższej. Przeglądając propozycję naszych uczelni wyższych, warto zwrócić uwagę na Wrocław. Dolnośląska stolica jest na pewno ciekawym miastem, rządzi w nim nastrój wyjątkowości. Przeszukujesz strony www uczelni wyższych, następnie szukasz kierunków kształcenia i koniecznych danych, po co ? Śni Ci się, by wszystko wypatrzyć na jednej stronie internetowej ? Pożądasz, by zostać we Wrocławiu, spróbuj znaleźć profesję jeszcze na studiach.

 5. Budowa ogrodów Warszawa
  Budowa ogrodów Warszawa

  Nie każdy kto ma własny dom, ma czas i ochotę odpowiednio się zajmować jego obejściem. A szczególnie zimową porą, gdy na dworze leży śnieg i podwórko pokryte jest lodem, wypadałoby zadbać o odpowiednią pielęgnację ogrodu i obejścia całego domu. Należy skorzystać w tej kwestii z pomocy solidnej i kompetentnej firmy, która świadczy usługami ogrodniczymi, przy czym jej domeną jest budowa ogrodów Warszawa. Dużą zaletą takiej firmy jest to, że jest ona wyposażona w profesjonalny sprzęt a także w fachowe narzędzia, które pozwalają im wykonywać takie czynności jak odśnieżanie Piaseczno, bez najmniejszego wysiłku i zagrożenia. Firma oferuje wiele usług z tej kategorii, ale największą popularnością cieszy się usługa budowa ogrodów Warszawa, ponieważ obecnie jest obowiązek oczyszczania wszystkich dachów z zalegającego na nich śniegu, który powoduje ryzyko zawalenia się budynku. Dlatego gdy tylko pokażą się pierwsze śniegi, należy poszukać namiarów na taką firmę i zawczasu się zabezpieczyć przed atakiem mroźnej zimy. Rzetelne usługi ogrodnicze tylko w lasiogrod.eu

Leave a Reply